Tekerlek Yıkama Sistemleri için Maksimum Verimlilik

Tekerlek Yıkama Sistemleri için Maksimum Verimlilik

Tekerlek Yıkama Sistemleri - minimum Su ve enerji Tüketimi ile Maksimum Performans

Tekerlek yıkama sistemleri ve kamyon tır alt şase yıkama sistemleri konusunda firmamız, ürün Türkiye pazarına girdiği tarihten itibaren çalışmalarıyla sektöre ışık tutmaktadır. Fabrika, inşaat sahası, katı atık tesisi gibi çok geniş alanda ürünlerini müşterinin hizmetine sunmuştur. Firmamız her türlü araç ve her türlü kapasite için yıkama sistemleri tasarım ve üretim kabiliyetine sahiptir.
Sürekli büyüyen ve gelişen toplumumuz da tüketimin ve ihtiyacın da doğru orantılı şekilde arttığı günleri yaşıyoruz. Bu uzun soluklu yolculukta yeni inşaat sahaları ve yeni tedarik zincirlerinin de günden güne eklendiği bir ortamda özellikle kamyon ve tır sayısının filolarda üstel şekilde arttığını görüyoruz.

Tekerlek yıkama sistemleri ve şase yıkama sistemlerinde uzman çözümler için tıklayın, detayları birlikte tasarlayalım.

Tekerlek Yıkama Sistemlerinde
Optimum Çözümler

Yoğun hareketliliğin yaşandığı filoların ve diğer işletmelerin araçlarının her daim temiz görünmesi de mutlak bir gereksinim ve Pals Wash olarak ürettiğimiz kamyon ve tır yıkama sistemleri ile işletmelerin ve filoların temizlik ile ilgili yüklerini hafifletmenin önemini gayet iyi biliyoruz ve bu yükü ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Yerli sermayemiz ile pazarda önemli bir yer tutmaya gayret gösterdiğimiz 2012 yılından beri çeşitli büyüklükte ve donanımda montajını gerçekleştirdiğimiz uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerimiz ile sürdürülebilir fayda sağlıyoruz.
Pals Wash farkı ile işletmeniz için optimum gereksinimleri sağlayan en doğru sistemin kurulumu için mühendis ekibimize danışarak yurt içi ve yurt dışındaki onlarca müşterimizin memnuniyetine siz de ortak olabilirsiniz.

Kamyon Tekerlek Yıkama

Ürünlerimizde kamyon tekeri yıkama sistemleri için defalarca denenmiş ve %100 başarılı sonuç veren özel dalgıç pompalar kullanılmaktadır. Sistemlerimiz personelsiz ve otomatik olarak çalışır. Sahanızın giriş veya çıkış kısımlarına kurulur. Araçları giriş-çıkış anında sistematik olarak yıkar. Kapalı çevrim prensibi ile çalışır ve aynı suyu mümkün olduğunca tekrar tekrar kullanır.

Bize Ulaşın

Bu sebeple Pals Wash bünyesindeki deneyimli mühendis kadrosu ile sahada ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip en uygun tasarımı ve uygulamasını yaparken sizlere destek olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.
Telefon        : +90 216 459 19 71

E-mail          : info@uqamuhendislik.com

Detaylı bilgi için https://palswash.com/tekerlek_yikama/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
tekerlek yıkama sistemleri
tekerlek yıkama sistemleri